Skrivbord

Föregående | Översikt | Nästa

689317

SKRIVBORD. 1960-tal, underrede med snedställda ben, lådor, teak, höjd ca 76 samt 121x78 cm, nyckel finns

Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

689317 - Skrivbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skrivbord

Budhistorik (16 bud)
5235071
5234389
5235070
950
5234389
900
5235069
850

18 timmar 34 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
17:31   (18:31 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.