Soffgrupp nyrokoko

Föregående | Översikt | Nästa

689315

SOFFGRUPP, 4 dlr, nyrokoko, Italien, 1900-talets andra hälft, bestående av: 1 soffa, 2 fåtöljer och 1 soffbord, genombruten dekor, rikligt skuren, i form av rocaille, akantus och blommor, klädsel i mönstrad textil med pärlspikad dekor, löstagbara sittplymåer, soffbord med skiva i onyx kalcit, sitthöjd ca 45, soffans bredd 220, stolarnas bredd ca 100 cm, soffbordets höjd 60, 120x60 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

689315 - Soffgrupp nyrokoko
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffgrupp nyrokoko
Budhistorik (2 bud)

5233122
2019-10-14 10:40:11
5227173
2019-10-12 15:08:07

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
17:29   (18:29 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
7 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.