Soffa

Föregående | Översikt | Nästa

689305

SOFFA, 1930/40-tal, stome i trä, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 32, längd 187. djup 60 cm

Bruks och åldersrekaterat slitage

Möbler, Soffor

Rum 1

689305 - Soffa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffa

Budhistorik (1 bud)

5229772
2019-10-13 12:26:43

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
17:25   (18:25 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.