Skrivskåp allmoge

Föregående | Översikt | Nästa

689277

SKÅP, allmoge, 1800-talets början, tvådelat, furu med järn samt mässing beslag, underdelen med skrivklaff med bakomliggande fack,- och hyllinredning samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, överdelen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 194 cm, 106x49 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, renoverat, kompletterat, ställvis lagningar, ställvis senare beslag

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

689277 - Skrivskåp allmoge
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skrivskåp allmoge

Budhistorik (1 bud)

5225175
2019-10-11 21:32:11

18 timmar 17 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
17:14   (18:14 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.