Uno & Östen Kristiansson pall för Luxus

Föregående | Översikt | Nästa

689267

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, pall, för Luxus, Vittsjö, ek och skinn, sitthöjd ca 42, 50x36 cm

Smärre slitage, smärre repor på skinnet

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

689267 - Uno & Östen Kristiansson pall för Luxus
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (9 bud)
5231147
5231123
5231122
1 400
5228846
1 300
5227927

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
17:08   (18:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.