Nattduksbord teak

Föregående | Översikt | Nästa

689250

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, fanérade i teak, lådor vid sarg, höjd ca 51, 53x30 cm

Bruksslitage, fuktfläckar, ena bakstycket sitter något löst

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

689250 - Nattduksbord teak
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Nattduksbord teak

Budhistorik (1 bud)

5236444
2019-10-15 06:16:53

17 timmar 40 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
17:01   (18:01 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.