Herrbetjänt

Föregående | Översikt | Nästa

689233

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, 1900-talets mitt, stomme med detaljer i mässing, på hjultrissor, höjd ca 105 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

689233 - Herrbetjänt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Herrbetjänt

Budhistorik (4 bud)

5230994
450
5226608
5226043
5225633

3 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
20:00   (21:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.