Vas

689229

VAS, Orrefors, överfångsglas i brun och gul glasmassa, 1970-tal, höjd ca 25 cm, diam ca 30 cm

mindre naggar vid mynning

Glas, Vaser, skålar, fat

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vas

Budhistorik (14 bud)
5259270
5260717
5259270
850
5260715
5259270
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.