Halvmånebord 1800-tal

689209

HALVMÅNEBORD, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny med intarsiadekor av snäcka, sannolikt Danmark, fotavslut i mässing, höjd 70, 119x55 cm

Slitage, repor, blekt skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Halvmånebord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
5231870
1 400
5214523
1 300
5231869
1 300
5214523
5231866

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.