Rumsavdelare 1900-tal

689205

VIKVÄGG, jugend, 1900-talets första hälft, bemålad i grått, 4 sektioner, klädd i toile de jouy, höjd 172, vardera del 61 cm

Senare bemålning samt tyg, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Rumsavdelare 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
5223848
5229867
1 400
5223848
1 300
5229866
5223848

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.