Soffbord

689188

SOFFBORD, krom samt mässing, 1980-tal, troligen Englesson, kvadratisk form, höjd 48,5, 66x66 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Soffbord

Budhistorik (9 bud)
5231775
5231801
750
5231775
700
5231800
650
5231775
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.