Eilersen liggfåtölj

Föregående | Översikt | Nästa

689153

EILERSEN, "Control", liggfåtölj, 2000-tal, klädsel med ljust skinn, justerbar, baktill med hjul, mått ca 172x82 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 22

689153 - Eilersen liggfåtölj
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Eilersen liggfåtölj

Budhistorik (1 bud)

5237800
2019-10-15 14:25:20

15 timmar 53 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
16:10   (17:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.