Konsolbord

689141

KONSOLBORD, 1940-tal, gustaviansk stil, bronserad, upptill och nedtill med stenskiva, höjd ca 63,5 cm 61x26cm

Smärre slitage.

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

Konsolbord

Budhistorik (13 bud)
5228926
5231135
5228926
5230860
750
5228926
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.