Pernilla fåtölj skinn

689130

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Pernilla 69, stomme i formböjd bok, bärväv i kanvas,djuphäftad klädsel i rödbrunt skinn, 1900-talets andra hälft, Firma Karl Mathsson, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, mindre skador, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pernilla fåtölj skinn

Budhistorik (27 bud)
5230172
3 800
5230160
3 600
5230157
3 400
5230156
3 200
5230150

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.