Skåp 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

689129

SKÅP, 1700-tal, ek, 2-delat, underdel med 3 lådor, överdel med lådor, hyllor samt skedhylla, höjd ca 199, 126 x 55 cm

Renoverat, kompletterat, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

689129 - Skåp 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skåp 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

5238227
5229046
600
5228869
550
5223851
500

16 timmar 41 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
16:00   (17:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.