Salongsgrupp

Föregående | Översikt | Nästa

689127

SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, empirestil, mahognyfanér, soffa med dekor av gripar, bestående av soffa, karmstolar 1 par, stol, soffans längd 176 cm, sitthöjd 42, bordets höjd 74, diameter 89 cm

Slitage och skador

Möbler, Soffgrupper

Rum 12

689127 - Salongsgrupp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salongsgrupp

Budhistorik (4 bud)

5226721
5223074
5223073
5223072

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
15:42   (16:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.