Salongsgrupp

Föregående | Översikt | Nästa

689126

SALONGSGRUPP, 4 delar, Louis XVI-stil, bestående av soffa, karmstolar 1 par, salongsbord, bordet skyltmärkt Nordiska kompaniet, soffans längd 130, bordets höjd 74, diameter 78, sitthöjd 44

Bord ej ursprungligen sammanhörande med övriga delar. Slitage, ytskador, en dekorknopp lös. En fothylsa saknas på bord

Möbler, Soffgrupper

Rum 12

689126 - Salongsgrupp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salongsgrupp

Budhistorik (4 bud)

5229875
5229874
5226480
600
5224680

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
15:41   (16:41 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.