Ett par karmstolar

689122

KARMSTOLAR, (2) stomme i förkromat stål, skinnklädd sits och rygg, armlän i teak, 1970-tal, höjd ca 85 cm, bredd ca 60 cm, sitthöjd ca 45 cm

åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ett par karmstolar

Budhistorik (3 bud)

5229244
5229242
5217059

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.