Salongsgrupp jugend

Föregående | Översikt | Nästa

689114

SALONGSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets första hälft, jugend, mahogny, intarsiadekor, bestående av soffa, karmstolar 1 par, stolar 1 par, bord och taburett, soffans längd ca 170, sitthöjd 48, bordets höjd 74, 106x67 cm

Slitage och repor, lagningar, skiva med fläckar

Möbler, Soffgrupper

Rum 21

689114 - Salongsgrupp jugend
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salongsgrupp jugend

Budhistorik (14 bud)
5237539
2 800
5235591
2 600
5237537
2 600
5235591
2 400
5235539

15 timmar 54 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
15:34   (16:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.