Göteborgsstolar

689110

GÖTEBORGSSTOLAR, 1 par, 1800-talets senare hälft, mahognyfanér, höjd ca 85 cm, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage, fanérskador/bortfall

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Göteborgsstolar

Budhistorik (4 bud)

5223781
5223780
1 300
5223778
950
5217408

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.