Clubfåtölj

Föregående | Översikt | Nästa

689100

CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, engelsk stil, klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

689100 - Clubfåtölj
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Clubfåtölj

Budhistorik (1 bud)

5225839
2019-10-12 07:18:56

15 timmar 8 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
15:32   (16:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.