Soffgrupp Chesterfieldmodell

Föregående | Översikt | Nästa

689097

SOFFGRUPP, 3 dlr, Chesterfield, England, 1900-talets andra hälft, bestående av: soffa, 3-sits, samt 2 fåtöljer, klädsel i djuphäftat brunt skinn, sitthöjd ca 41 cm, soffans längd 190 cm

Slitage, repor, en knapp något lös

Möbler, Soffgrupper

Rum 19

689097 - Soffgrupp Chesterfieldmodell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffgrupp Chesterfieldmodell

Budhistorik (1 bud)

5223741
2019-10-11 12:06:58

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
15:30   (16:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.