Fåtölj

Föregående | Översikt | Nästa

689095

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i brunt skinn, pärlspikning, på hjultrissor, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, mindre skada på en armlänsklädsel

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

689095 - Fåtölj
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtölj

Budhistorik (5 bud)
5240145
500
5236398
450
5235104
5226716
5223028

15 timmar 28 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
15:29   (16:29 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.