Fåtölj engelsk stil

Föregående | Översikt | Nästa

689090

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädd i oxblodsfärgat läder, dekorspik, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

689090 - Fåtölj engelsk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtölj engelsk stil

Budhistorik (3 bud)

5229898
5227527
5225227

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
15:28   (16:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.