Sybord

Föregående | Översikt | Nästa

689081

SYBORD, 1800-talets anda hälft, gustaviansk stil, uppfällbar skiva med lådinredning, uttagbar, fanérad med mahogny, höjd 75, 55x39 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

689081 - Sybord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sybord

Budhistorik (4 bud)

5231483
450
5228359
5226823
5223338

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
15:22   (16:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.