David Ericsson stol för Gärsnäs

Föregående | Översikt | Nästa

689075

DAVID ERICSSON, "Petite", stol, formgiven 2018, för Gärsnäs, tillverkad i svartbetsat Bokträ med formpressad sittram och ryggbricka och en fanerad sits sitthöjd ca 45 cm

Ingår i tema-auktion "Samtida Skandinavisk Design"

Obetydligt slitage

Möbler, Stolar, Design, Tema

Hylla 10

689075 - David Ericsson stol för Gärsnäs
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

5239195
5235315
5228899

15 timmar 9 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
15:17   (16:17 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.