Däckstolar (2) Konstmide och Covent Garden

Föregående | Översikt | Nästa

689068

DÄCKSTOLAR, (2 st) 1900-talets senare hälft, varav en från Konstsmide av akacieträ, och en från Covent Garden av teak, höjd ca 31, 207x65 resp. ca 37, 196x66 cm

Bruksslitage, slitage från väder, ställvis blekta, smärre fläckar / repor, ena hjulet på Covent Garden är lös

Möbler, Övriga möbler, Design

689068 - Däckstolar (2) Konstmide och Covent Garden
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
5236406
5234759
750
5234757
550
5233672
5229195

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
15:10   (16:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.