Domino Møbler köksskåp

Föregående | Översikt | Nästa

689065

SKÅP, 1 par, 1900-talets andra hälft, Domino Møbler, Danmark, stomme i oljad furu, bägge med 2 dörrpar, varav 1 med överdel med vitrin, etikettmärkt, höjd ca 179 cm, yttermått ca 89x49 cm

Bruksslitage, repor och märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

689065 - Domino Møbler köksskåp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Domino Møbler köksskåp

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2019-10-16
15:07   (16:07 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.