Bord barockstil bemålat

689058

BORD, furu, 1800-tal, barockstil, svarvade ben, benställning med fotsarg, bemålat, höjd ca 73, 114x64 cm

Slitage, slipad yta, färgbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Bord barockstil bemålat

Budhistorik (6 bud)
5230154
550
5228009
500
5228009
450
5230134
5228009

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.