Byrå 1800-tal med handhuggen skiva

689057

BYRÅ med stenskiva, fanerad med mahogny och pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, handhuggen skiva, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 85, 105x51 cm

Märken, listdel saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Budhistorik (16 bud)
5229503
5228877
5228877
1 900
5228599
1 800
5228876
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.