Byrå gustaviansk stil

689056

BYRÅ, fanerad med mahogny och pyramidmahogny, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 79,100x45 cm

Nyckel och list delar saknas, slitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
5231159
450
5226022
5216282
5226020
5216282

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.