Vitrinskåp

688932

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, mahogny, vitrindel inredd med tre hyllplan av glas, låsbara skåpdörrar nedtill, belysning, höjd ca 168, 93x41 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Vitrinskåp

Budhistorik (9 bud)
5230105
700
5230003
650
5230000
600
5230002
550
5230000
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.