Herrbetjänt

688918

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, teak, detaljer i mässing, hjultrissor, märkt FR (Fratelli Reguitti) Brevettato Made in Italy, höjd ca 106 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Herrbetjänt

Budhistorik (15 bud)
5228010
5227865
5219781
5227864
5219781
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.