Alvar Aalto serveringsvagn

688907

ALVAR AALTO, serveringsvagn, Artek, Finland, märkt Artek 694, skivor i laminat, stomme i björk, vitlaminerade skivor, höjd 56, längd 90 cm

Bruksslitage repor, gummihjulen saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Alvar Aalto serveringsvagn

Budhistorik (6 bud)
5222748
6 400
5221925
6 200
5221924
6 000
5219854
5 400
5219853
3 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.