Fällbord Kina

688896

FÄLLBORD, Kina, 1800/1900-tal, stomme i trä, reliefdekor med lackarbete, höjd ca 73, skivans största mått 65x51 cm

Partiella bortfall av dekor, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Fällbord Kina

Budhistorik (3 bud)

5229491
5226892
750
5223428
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.