IKEA fåtölj

688895

FÅTÖLJ, 1960-/70-tal, IKEA, stomme i bok, stoppad sits och nackkudde kläda i gul resp. orange textil, sitthöjd ca 45 cm

Omklädd, bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

IKEA fåtölj

Budhistorik (1 bud)

5229083
2019-10-13 09:14:18

2019-10-13 kl 13:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.