Bruno Mathsson

Föregående | Översikt | Nästa

688889

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj med fotpall, Dux, stomme i formböjd bok, klädsel ljusbrunt skinn, märkt med kallstämpel, sitthöjd ca 38 cm

Skador: Bruksslitage, lädret med patina, fläckar, en rem av

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

688889 - Bruno Mathsson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bruno Mathsson

Budhistorik (2 bud)

5234927
2019-10-14 19:26:26
5230573
2019-10-13 16:05:54

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-17
16:30   (17:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.