Taburett

688881

TABURETT, 1900-tal, Karl-Johanstil, betsat lövträ, sits längd ca 55, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage, spricka i ena sidan

Möbler, Övriga möbler

Hylla 9

Taburett

Budhistorik (17 bud)
5229998
5229997
5229462
5229991
950
5229462
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.