Sängbod

688878

SÄNGBORD, med uppsats, gustaviansk stil,1900-talets andra hälft, mahogny, beslag i patinerad mässing, höjd ca 71, 63x41 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbod

Budhistorik (13 bud)
5230412
5230425
5230412
5230418
950
5230412

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.