Sängbord

688876

SÄNGBORD, 1900-talets andra hälft, mahogny, beslag i patinerad mässing, höjd ca 64, 61x51 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord

Budhistorik

2019-10-13 kl 12:05
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.