Sängbord

688875

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, mahogny, beslag i patinerad mässing, höjd ca 68, 61x51 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (12 bud)
5230382
5230379
1 400
5230364
1 300
5230281
5230254

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.