Stolar leksandstolar 1800-tal

688858

STOLAR, 8 st, snarlika, 1800-tal, s.k. leksandstolar, rygg med 6-10 spjälor, klädsel i tyg, sitthöjd ca 45 cm

Renovarade, senare bemålning, senare klädsel, klädsel med fläckar, slitage/färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar leksandstolar 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
5229464
1 300
5228580
5225933
5228579
5225933

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.