Matgrupp teak

688821

MATGRUPP, bestående av bord med iläggsskivor samt 4 stolar, 1960-tal, Sverige; kvadratiskt bord med rundade hörn, teakfanerad skiva, ben i ek, 2 iläggsskivor (1 med sarg, 1 utan), á 50 cm, höjd ca 73, 100 - 200 x 100 cm, stolar i palisander med sitsar i lejongul plysch, höjd ca 81, sitthöjd 45 cm

Möbler, Matsalsmöbler

Drottninggatan 36, Malmö

Matgrupp teak

Budhistorik (15 bud)
5231653
2 800
5227102
2 600
5227093
5227059
1 300
5226999

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.