Byrå i gustaviansk stil

688782

BYRÅ, 1930/40-tal, gustaviansk stil, fanérat i olika träslag med intarsiadekor, beslag i mässing, skiva i marmor, 3 lådor, höjd 79, 94x49 cm

Blekt, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

5223288
950
5223287
900
5219983
850
5218857

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.