Stolar stockholmsarbete

Föregående | Översikt | Nästa

688735

STOLAR, 1 par, gustavianska stockholmsarbeten, 1800-talets början, genombruten ryggbricka med spjälor, märkta med Stockholms stolmakarämbetes sigill, sitthöjd ca 45 cm

Renoverade, kompletterade, lagningar

Möbler, Stolar

Rum 4

688735 - Stolar stockholmsarbete
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stolar stockholmsarbete

Budhistorik (5 bud)
5225484
1 900
5238287
1 800
5225484
5225481
1 400
5223694

15 timmar 1 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
14:33   (15:33 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.