Karmstolar asiatisk stil

Föregående | Översikt | Nästa

688681

KARMSTOLAR, 1 par, bambuimiterande stomme i betsad bok, sits i rotting, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Drottninggatan 36, Malmö

688681 - Karmstolar asiatisk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Karmstolar asiatisk stil

Budhistorik (7 bud)
5239787
600
5235728
550
5236935
500
5235728
450
5232470

13 timmar 59 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
14:26   (15:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.