Slagbord 1800

Föregående | Översikt | Nästa

688677

SLAGBORD, 1800-tal, vitmålat, höjd ca 74, totallängd 174, bredd ca 103,5 cm

Senare bemålning, bruksslitage

Möbler, Matbord, Diverse, Allmoge

Rum 6

688677 - Slagbord 1800
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Slagbord 1800

Budhistorik (2 bud)

5230215
2019-10-13 14:26:47
500
5230114
2019-10-13 14:01:00

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
14:25   (15:25 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.