Bokskåp

Föregående | Översikt | Nästa

688648

BOKSKÅP, 1920-tal, vitmålat, 2 skåp med flyttbar hyllinredning, nedertill 2 luckor, höjd ca 140, 163x33 cm, nycklar finns

Senare bemålat, slitage och repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

688648 - Bokskåp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bokskåp

Budhistorik (6 bud)
5239899
5237312
900
5234034
850
5231367
5231214

14 timmar 18 minuter kvar
Avslutas 2019-10-16
14:22   (15:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.