Lennart Jirlow litografi

688602

LENNART JIRLOW (född 1936): "Festförberedelser" signerad L. Jirlow 18/50, litografi, bildyta 46x37 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 43

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (5 bud)
5223684
550
5223618
500
5223416
450
5220066
5218394

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.