Takplafond med prismor

688553

TAKPLAFOND, 1900-talets mitt, åtta ljuspunkter, prismor med stomme i mässing, kvadrtatisk, höjd ca 15 cm 50x50 cm

Bruksslitage, Ej funktionstestad

Belysning, Ljuskronor

Rum 14

Takplafond med prismor

Budhistorik (20 bud)
5221908
1 300
5221432
5221907
5221432
5220673

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.